Po sukcesie ubiegłorocznego konkursu „Wycieczka motocyklowa” przygotowaliśmy w tym roku podobny, pod nazwą „Z pamiętnika motopodróżnika”. Ciekawe, czy ta nazwa przypadnie Wam do gustu…

Powiększyliśmy pulę nagród o Nagrodę Główną i jesteśmy pewni, że to Wam się na pewno spodoba! 🙂 A zatem zapraszamy do zapoznania się z zasadami Konkursu.

Z perspektywy motocykla wszystko wygląda lepiej!

Lubisz wycieczki motocyklowe i z uśmiechem myślisz o swoich motocyklowych przygodach? Podziel się z nami i z czytelnikami naszego bloga tylkojazda.pl wspomnieniem swojej wycieczki motocyklowej i wygraj!

Nagroda Główna:
1500 zł

Konkurs trwa od 01.05.2023 do 30.09.2023 i składa się z 5 comiesięcznych edycji, a w każdej z nich nagrodzimy od nawet 3 osoby Kartami Podarunkowymi o wartości 150 zł!

Co zrobić, żeby mieć szansę na nagrodę?

Przygotuj tekst, który będzie wspomnieniem twojej motocyklowej podróży i uzupełnij go zdjęciami wykonanymi podczas tej podróży. Tekst zostanie zakwalifikowany przez nas do konkursu tylko wtedy, jeżeli nie był wcześniej nigdzie publikowany i jeśli spełnia minimalne wymagania:

  • długość tekstu: od 2500  do 15000 znaków ze spacjami (zzs)
  • fotografie: od 3 do 8 zdjęć własnego autorstwa lub takich, do których wykorzystania masz zgodę twórcy

Możesz wziąć udział we wszystkich edycjach konkursu, jednak zgłoszenie na każdą z nich musi dotyczyć innej wycieczki.

Praca konkursowa lub jej fragmenty mogą zostać udostępnione w domenie tylkojazda.pl i/lub w naszych mediach społecznościowych (InstagramFacebook i YouTube). Tekst ze zdjęciami należy przesłać na adres: konkurs@moto-tour.com.pl. Nadesłanie pracy konkursowej jest równoznaczne z akceptacją regulaminu konkursu.

Nagrody Miesiąca

Raz w miesiącu (począwszy od czerwca) wybierzemy 3 najciekawiej zaprezentowane historie z poprzedniego miesiąca (w ciągu 7 dni roboczych miesiąca następującego po miesiącu zgłoszenia), a ich autorów nagrodzimy Kartami Podarunkowymi o wartości 150 zł do wykorzystania na zakupy w sklepie internetowym moto-tour.com.pl, a prace konkursowe opublikujemy na naszym portalu tylkojazda.pl.

Nagroda Główna

Po wyłonieniu zwycięzców ostatniej edycji konkursu (wrześniowej), wybierzemy 3, naszym zdaniem, najlepsze prace spośród nagrodzonych we wszystkich edycjach i to z nich czytelnicy naszego bloga tylkojazda.pl wybiorą jedną, której autor otrzyma nagrodę główną: Kartę Podarunkową o wartości 1 500 zł (do wykorzystania w sklepie internetowym moto-tour.com.pl).

z-pamietnika-motopodroznika

Autorów nagrodzonych prac powiadomimy mailowo w terminie do 7 dni roboczych miesiąca następującego po miesiącu, w którym praca została zgłoszona; a zdobywcę nagrody głównej – do 31.10.2023.

Regulamin Konkursu znajduje się tutaj.

One Reply to “Konkurs „Z pamiętnika motopodróżnika” 2023”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *