Jeśli potrzebujesz propozycji na trafiony prezent dla motocyklisty lub motocyklistki, dobrze trafiłeś! Poznaj 5 pomysłów na podarunek dla bliskiej osoby – do 300 zł. Jeśli chcesz wybrać prezent do 100 zł – przeczytaj wcześniejszy artykuł

Pierwszy pomysł to dobra bielizna termoaktywna

bielizna termoaktywna

Koszulka i spodnie termoaktywne to coś, co doceni każdy, kto jeździ na motocyklu. Dostępne są modele chłodzące, które bardzo dobrze sprawdzą się w ciepłe dni – zwłaszcza pod skórzanym kombinezonem, ale nie tylko. Na rynku są też modele bielizny termoaktywnej na chłodniejsze dni, które pomogą w utrzymaniu odpowiedniej temperatury ciała nawet podczas jazdy motocyklem w niskich temperaturach.

Kolejny pomysł na dobry prezent dla motocyklisty to torba na udo

torba na udo

Torba na udo to bardzo popularny wśród motocyklistów gadżet. Jest poręczny i pozwala na trzymanie najpotrzebniejszych rzeczy cały czas pod ręką.

Trzeci pomysł to pokrowiec na motocykl, czyli coś, czego używają praktycznie wszyscy motocykliści

pokrowiec motocyklowy

Pokrowiec chroni przed deszczem, ale i przed kurzem, a dla tych co zostawiają motocykl na ulicy pełni dodatkowo funkcję zabezpieczenia – bo jak to często można usłyszeć – jak go nie widać, to mniej kusi potencjalnego złodzieja. Przy wyborze konieczne będzie zorientowanie się w parametrach motocykla, bo pokrowce mają różne rozmiary.

Jeśli dbamy o motocykl, zadbajmy jeszcze o naszego motocyklistę czy też motocyklistkę

komplet przeciwdeszczowy

Komplet przeciwdeszczowy to coś, co każdy powinien mieć przy sobie podczas motocyklowych przejażdżek. Pogoda lubi zaskakiwać, a nie każdy lubi moknąć. Dobrze jest wybrać komplet z odblaskowym, jasnym akcentem. Wiadomo, jak jest w momencie, gdy pada deszcz – najczęściej szaro. Wtedy też widoczność jest na gorszym poziomie, niż zazwyczaj. Ten komplet nie chroni tylko przed deszczem. Motocykliści mogą założyć go również wtedy, gdy zrobi się chłodniej a odzież którą mają na sobie nie chroni w dostateczny sposób przed zimnym wiatrem. Odzież przeciwdeszczowa nie jest przewiewna i uratuje nawet w takiej sytuacji.

Piąta propozycja – uchwyt na telefon

uchwyt na telefon

Dla wielu motocyklistów telefon służy jako nawigacja, więc chce mieć go zamontowanego przy kierownicy. Do wyboru są uchwyty montowane na kierownicy, na lusterku i w sztycy widelca motocykla. To gadżet motocyklisty, który praktycznie cały czas będzie w użyciu.

Mamy nadzieję, że nasze propozycje pomogą wybrać najlepszy prezent dla motocyklisty. To pomysły, które sprawdzą się na każdą okazję – na święta, urodziny, dzień chłopaka czy jakikolwiek inny dzień, w którym chcesz podarować wyjątkowy prezent bliskiej osobie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *