Szukasz inspiracji na prezent dla motocyklisty? Jeśli nie wiesz, co kupić motocykliście i motocyklistce na prezent, zapoznaj się z naszymi propozycjami! Zaproponujemy kilka praktycznych gadżetów, które przydadzą się każdemu, kto jeździ motocyklem

Urodziny, święta, rocznica – jest wiele sytuacji, przy okazji których chcemy obdarować bliskie osoby. Jaki więc kupić prezent dla motocyklisty lub motocyklistki do 100 zł? Jeśli szukasz prezentu do 300 zł, przeczytaj ten artykuł

Pierwsza z propozycji to coś, czego używają prawie wszyscy motocykliści

Kominiarka, która chroni przed wiatrem i zimnym powietrzem. Dzięki niej łatwiej zakłada i zdejmuje się kask, a wyściółka kasku brudzi się w mniejszym stopniu, więc rzadziej będzie wymagała prania. Jeśli Twój motocyklista lub Twoja motocyklistka nie mają jeszcze kominiarki – warto rozważyć ten zakup.
kominiarka prezent

W sklepach z odzieżą i akcesoriami motocyklowymi jest duży wybór kominiarek. Jedne są bardziej, inne mniej zabudowane. Niektóre kominiarki posiadają dłuższy kołnierz, aby w większym stopniu ochronić przed chłodem. Kominiarki różnią się również materiałem, z jakiego są wykonane – na jazdę w chłodne dni często wybierane są kominiarki z włókien wełny owiec merynosów. Do wyboru, do koloru. I to dosłownie. Dobrym prezentem dla motocyklisty są również kominy i chusty, które poza tym, że chronią przed wiatrem – dobrze wyglądają.

Czas na drugi pomysł na prezent dla kogoś, kto jeździ na motocyklu

Co poprawia komfort motocyklistów? Stopery, które skutecznie stłumią męczący hałas podczas jazdy. Nie powodują całkowitego wyciszenia, więc to co najważniejsze – czyli na przykład ruch uliczny czy komunikaty nawigacji będą słyszalne.
stopery prezent dla motocyklisty
Do wyboru są stopery o różnych stopniach tłumienia hałasu – zarówno dla miłośników jazdy po torze, jak i spokojnej turystycznej jazdy.

Trzeci pomysł

Podczas jazdy może zdarzyć się, że przebije się opona w motocyklu. Wtedy z pomocą przychodzi albo środek do przebitych opon, albo zestaw naprawczy. To nie jest duży wydatek, a w kryzysowej sytuacji pomoże wrócić do domu. Użycie nie wymaga żadnych narzędzi ani demontażu opony.

Warto wręczyć taki zestaw na prezent bliskiemu motocykliście. Jeśli obdarowanej przez nas osobie przytrafi się przygoda, ale ma przy sobie prezent od nas i pomoże on wyjść z opresji – będzie pamiętać, czyja to zasługa.

Czwarty pomysł na prezent dla motocyklisty to kosmetyki do czyszczenia i konserwacji odzieży. W zależności od tego, czy nasz motocyklista czy nasza motocyklistka jeżdżą w odzieży skórzanej czy tekstylnej – wybierzmy odpowiednie środki po to, aby odzież jak najdłużej była w dobrym stanie.

kosmetyki prezent dla motocyklisty

Piąty pomysł

Bon na ozonowanie odzieży motocyklowej. Ozonowanie to najbardziej skuteczny sposób na dezynfekcję ubrań i kasku. Ozon dotrze nawet do najtrudniej dostępnych miejsc. Dzięki tej naturalnej metodzie można skutecznie pozbyć się nieprzyjemnego zapachu i bakterii. To naprawdę dobry wybór.

Jeśli nie wiesz, czego najbardziej potrzebuje osoba, której chcesz zrobić prezent – z pomocą przychodzi szósty pomysł – Karta Podarunkowa. Dzięki niej obdarowana osoba będzie mogła kupić sobie to, co chce. Wielu motocyklistów ceni sobie praktyczne gadżety. Wybierz prezent dla motocyklisty, który sprawi mu największą radość!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *